Kariéra

ČB - Samostatná účetní

Hledáme vhodné kandidáty na pozici „Samostatné účetní“

Platové ohodnocení 40 000,- Kč – 45 000,- Kč hrubého

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví střední firmy
  • Měsíční závěrky, kontrola účtů, příprava reportů
  • Zpracování podkladů pro audit, spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
  • Sestavování daňových přiznání

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání, ekonomického směru – výhodou
  • Praktickou znalost podvojného účetnictví a souvisejících daňových předpisů
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • Komunikační schopnosti a dovednosti
  • Časovou flexibilitu spojenou s účetní profesí
  • Všeobecný ekonomický přehled
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost v rozhodování

Nabízíme:

  • Zaměstnání v moderní společnosti
  • Práci na HPP v stabilní české společnosti se mnohaletou zkušeností v oboru
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
  • Motivující platové ohodnocení až 45 000 Kč
  • Profesní vzdělávání a doškolování
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned nebo podle individuálních možností

Benefity:

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na recepce@machmotors.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.