Kariéra

Praha - Prodejce prémiových vozů

(Místo výkonu práce: MACH Motors, Za Opravnou 1, 150 00 Praha 5)

Nastartuj svou kariéru v MACH Motors

Jsi dravec a při každém prodeji vozu zažíváš stavy euforie? U nás tento pocit budeš běžně zažívat při prodeji krasavců jako třeba BMW X7, Land Rover Defender, Ferrari F8 Spider a dalších prémiových vozů. Staň se součástí MACH Motors rodiny, užívej si svou práci a buď za ni prémiově ohodnocený.

Jaká bude tvá pracovní náplň?
Monitoruj trh s luxusními vozy a vybírej ty nejzajímavější kousky pro naše exkluzivní klienty. Aktivně vyhledávej nové zákazníky a pečuj o ně od prvního kontaktu až po předání klíčů.

Hledáme do party někoho, kdo má:
Obchodního ducha, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti. Potřebujeme, aby ses aktivně domluvil německy nebo anglicky. Samozřejmostí je praxe v oblasti prodeje automobilů (ideálně se zaměřením na prémiové vozy), znalost práce na PC a řidičský průkaz skupiny B.

Zatím vše splňuješ? Výborně, tak čti dál:
Očekáváme od tebe vysoké pracovní nasazení, samostatnost a pozitivní přístup. Měl bys zvládat stres a občasné vyšší pracovní tempo s úsměvem. Mezi tvými vlastnostmi by neměla chybět spolehlivost, loajalita a časová flexibilita.

Není toho málo, co ti za to všechno tedy nabídneme?
Především nadstandardní platové ohodnocení dle dosažených výsledků 50 000 Kč - 150 000 Kč, kvalitní práci totiž umíme náležitě ocenit. Dále od nás dostaneš služební automobil, telefon a notebook. Budeš mít možnost profesně růst a pracovat v příjemném, moderním prostředí s mladým kolektivem.

Říkáš si, že na téhle pozici bys chtěl pracovat už od včerejška?
To je dobře, nástup je totiž možný ihned, případně dle domluvy.

Pokud už se vidíš v našem týmu, odešli nám svůj životopis s fotkou (ne že na ni zapomeneš) na recepce@machmotors.cz. Těšíme se na tebe.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTOIMPORT MACH.CZ a.s.. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.